.

.

Чекор 'n сјај - безжични далечински светла, 2 -пакувања

Чекор 'n сјај - безжични далечински светла, 2 -пакувања

DEN 277.28

Залиха
Во магацинот.

Проширете го вашиот тековен систем на STEP 'N Shine со овој безжичен илуминатор далечински управувач со два пакувања. Со светлата на илуминатор, можете да ја осветлите вашата осветлена патека од креветот до расадник, бања, кујна или детска соба. Вклучува две далечински безжични светла за илуминатор. Светлата на илуминатор, исто така, можат да се користат одвоени од системот на светло зона што овозможува уште повеќе персонализирана употреба на светлина кога ви е потребна. Две куки за виси. Потребни се 6 батерии „АА“, а не вклучени. Модел# 3001.

Основни карактеристики

Најдобри понуди