.

.

Без граници, јуниори со кордиган со риболов скапоцен камен

Без граници, јуниори со кордиган со риболов скапоцен камен

DEN 367.84

Залиха
Во магацинот.

Без граници го прави тоа повторно! Ние ажуриравме класичен стил и додадовме пресврт. Ова без граници Теди ребрестиот скапоцен камен, кардиган, ќе биде вашето време на целата сезона. Ова не е ваш основен карди! Одликувајќи се со опуштено вклопување, V-вратл и предно затворање на копчето за накит. Изработена во нашата snuggly Теди ткаенина, текстурата на ребрата додава ажурирање на класика. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : V-врат. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Две на страни. Карактеристики : ткаенина со ребра. Ребрестиот кардиган за жени од без граници.

Основни карактеристики

Најдобри понуди