.

.

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 207.68

Залиха
Во магацинот.

Вклучува 1 дрвена венец. Додадете уникатен допир на вашето дрво овој празник. Карактеристики на монистра во боја на слонова коска. Вратете околу едно дрво, на мантија или ветер преку дисплеј за таблети. Само за затворено употреба. Грижа : Избришете чиста со мека крпа. Тежина на производот : 0,15 фунти . материјали за производи : 80 проценти полиестер и 20 проценти дрво. Модел бр : IG169589.

Основни карактеристики

Најдобри понуди