.

.

Nannette Bebily Girl yd dot capri Legging сет, големина месеци- месеци

Nannette Bebily Girl yd dot capri Legging сет, големина месеци- месеци

DEN 3.33

Залиха
Во магацинот.

Вашата ќерка ќе ја сака оваа забавна облека одобрена од пикник! Комплетот вклучува розов кариран од розов врв со ракави со ракави на капачето со флатер, залепен лак на градите и сино цветно везење околу полите. Врвот е спарен со сини хеланки и бели точки од полкови и ги соборува лаковите на глуждот. Лесно, симпатично и удобно за секоја активност на отворено! Поставете девојки за новороденчиња розови карирани лакови без ракави.

Основни карактеристики

Најдобри понуди