.

.

Без граници на корсет фармерки на јуниори

Без граници на корсет фармерки на јуниори

DEN 1.00

Залиха
Во магацинот.

Убав додаток на вашата колекција на тексас! Овие фармерки од корсет од без граници се дизајнирани да ја ласкаат вашата форма со вклопување на кривата и високиот, не-јаз. Тие, исто така, имаат стилски и рангирано копче за малку за малку повеќе леле до вашата гардероба додека ги спарувате со врвот на резервоарот или мета. Само на. Материјал : 52% памук/22% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”носи големина 3. одговара : опуштено. Подигање и инсејм : високи; 28,25 ”Inseam. Затворање : Zip Fly; Затворање на три копчиња. Ockебови : стил од 5 џеб; Две џебови на страна. Карактеристики : Не-јаз на половината. Корсет фармерки за јуниори од без граници.

Основни карактеристики

Најдобри понуди