.

.

Stuple Industries Само еден куп хокус покус фраза графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Лил 'Руе

Stuple Industries Само еден куп хокус покус фраза графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна

DEN 479.84

Залиха
Во магацинот.

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20 врамени. Објасните големини на Giclee вклучуваат стандард : 11 x 1,5 x 14 Голем : 16 x 1,5 x 20 преголеми : 24 x 1,5 x 30. Уметнички дела се однесуваат на : Spider Web, Ноќта на вештерките, сезонски, starsвезди. Дизајн од Лил Руе.

Основни карактеристики

Најдобри понуди