.

.

Активна графичка резервоар за женски фитспирација

Активна графичка резервоар за женски фитспирација

DEN 527.84

Залиха
Во магацинот.

Атлетскиот работи Activeениот резервоар за активни резервоари е направен од мека памучна поли -ткаенина. Овој резервоар има ткаенина за влага за влага, помагајќи да останете суви и удобни во текот на целиот ден. Ова е одличен резервоар за теретана или трчање работи! Youе ви даде удобност и стил што ви треба! Изберете од асортиман на летни бои! Атлетски работи Activeенски актерски резервоар : 20% памук 80% поли. Вратот на екипажот. Без ракави. Ракербек. Цврсти бои. Влага за губење. Без ознака за дополнителна удобност. Машина за перење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди