.

.

Девојки за девојчиња 1: Далечински управувач, Камаро СС

Девојки за девојчиња 1: Далечински управувач, Камаро СС

DEN 1.33

Залиха
Во магацинот.

Девојки за девојчиња : 1 : 16 Скала Далечински управувач 2010 Camaro SS е подготвен да се натпреварува веднаш од кутијата! Современи мускулни автомобили, во кои има налепници за гламур деко. Потребни се батерии од 4-АА и батерија од 1 9 волт што се вклучени. Боја - светло розова со топли розови ленти. Погоден за возраст од 6 години и нагоре. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење - мали делови. Не за деца под 3 години. Девојки за девојчиња 1 : 16 Далечинска контрола, 2010 година Камаро СС : Подготвени да се тркаат надвор од кутијата. Современ мускулен автомобил. 1 : 16 Далечинско контролиран играчки автомобил со налепници за гламурозна деко. Бара 4 батерии АА и една 9 V (не е вклучена).

Основни карактеристики

Најдобри понуди