.

.

Чарлс и Алис Детска органска овошје Пробиотици Банана експлозија

Чарлс и Алис Детска органска овошје Пробиотици Банана експлозија

DEN 39.68

Залиха
Во магацинот.

Детските органски овошја Пробиотици од Чарлс и Алис, АД ќе им дадат на мајката денес алтернатива на тековните производи во ладилникот за ужина и јогурт, кои се богати со маснотии, калории, шеќер, итн., Додека даваат имунолошки и дигестивни здравствени придобивки преку пробиотици. Детските органски овошни пробиотици се чиста етикета, сите природни, не ГМО, органска и кошер овластена овошна закуска за деца со функционална здравствена корист. Ние се здруживме со водечкиот глобален производител на пробиотици, кој има ексклузивен патентиран вирус на култури, што ни овозможува да постигнеме 1 милијарда култури на ден! Детските овошни пробиотици се во право на тренд за потрошувачот на денешницата и ќе го испорачаат растот што би очекувале од иновациите на новиот производ.

Основни карактеристики

Најдобри понуди