.

.

Декора терапија фиока за кафе, сива, изработена од дрво и фурнир

Декора терапија фиока за кафе, сива, изработена од дрво и фурнир

DEN 13744.00

Залиха
Во магацинот.

Ако барате достапен начин да го модернизирате вашиот дом со талент од средниот век, не гледајте повеќе, оваа табела со конзола со три фигури ќе ја пополни сметката! Оваа уникатно дизајнирана маса за кафе со две фигури опфаќа модерен дизајн од средниот век со изгорување на чисти линии, стилска завршница и едноставен хардвер со тркалезна. Карактеристиките вклучуваат цврсти материи од дрвени предмети и конструкција на фурнири, две фиоки за складирање и зашилени нозе. Идеална табела за коктел за да се обезбеди преоден модерен стил и функционалност во вашата дневна соба или семејна соба. Табела за кафе со две фиоки : Изградена од дрво и фурнир. Повеќе опции за завршување достапни за да го истакнете вашиот стил на личен украс. Две фиоки за складирање на списанија, книги, пошта и многу повеќе. Широк таблета за дополнителен простор за прикажување на цветни аранжмани и лични фигурини и мали декоративни додатоци. Мерки : 17 "H x 41.5" W x 23.5 "D. Произведено во Кина . Бродови Мала парцела . Потребно е склопување.

Основни карактеристики

Најдобри понуди