.

.

DesignArt во quartzиден часовник во Quartz Farmhouse

DesignArt во quartzиден часовник во Quartz Farmhouse

DEN 3.00

Залиха
Во магацинот.

Прекрасен додаток на кој било дом или канцеларија, овој часовник на wallидот на фармата е направена на 100% цврст алуминиум. Има многу рефлексивна сјајна завршница создавајќи елегантен модерен изглед. Овој портрет на две жирафи што се бакнуваат со wallиден часовник пристигнува целосно подготвени да висат на wallидот. Едноставно вметнете ја батеријата „АА“ вклучена со вашата нарачка. Достапно во неколку големина, овој модерен преголем часовник го прави фокусна точка на секоја просторија. Ultra Gloss Conitage обезбедува боите да бидат екстра живописни со светлосен рефлексија . 1мм метал од алуминиумска оценка . 1-инчен рамка за монтирање дава илузија на уметнички дела што лебдат на wallидот. Директно во сјајно алуминиумски панел, произведувајќи зачудувачки и привлечен принт во сјајната завршница на металот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди