.

.

Judуди Мастрангело 'Jackек и illил' платно уметност

Judуди Мастрангело 'Jackек и illил' платно уметност

DEN 1199.84

Залиха
Во магацинот.

Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Истакнати бои : црвена, тен, светло сина, сина, бела, розова, црна yуди го наслика целиот свој живот, истражувајќи многу жанрови од реализам до импресионизам. Таа прикажува широк спектар на теми во нејзината уметност, специјализирана за теми за бајки и фантазии. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Judy Mastrangelo 'Jack and Jill' Canvas Art. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери.

Основни карактеристики

Најдобри понуди