.

.

Времето и видот на жените во градските сандали

Времето и видот на жените во градските сандали

DEN 272.00

Залиха
Во магацинот.

Официјалните сандали за време на викендот пристигнаа од време и Тру. Овие ткаени сандали на женски град имаат стилска привлечност со крстарење со блок-потпетица за малку лифт. Овие сандали, со лесен дизајн, лизгачки дизајн, имаат удобна стапало за меморија за пена за да ви помогнат да ве одведат преку ден и ноќ со леснотија. Исклучиво на. Материјал : Рачно изработени материјали горе; Термопластична гумена надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Тип на пета : Блок потпетица. Затворање : стил на лизгање. Карактеристики : мека тубуларна ткаена горната; Удобна меморија од пена. Women'sенски градски ткаени сандали од време и Тру.

Основни карактеристики

Најдобри понуди