.

.

премиум памук на Gildилдан, без премија памук, пакет, пакувања

премиум памук на Gildилдан, без премија памук, пакет, пакувања

DEN 431.68

Залиха
Во магацинот.

Ажурирајте ја вашата основна колекција на облека со 100% премиум памук на Gildan Men, без бела а-кошарка. Овозможува мазен изглед под кошулите за фустани, одржувајќи да изгледате професионално и удобно во текот на целиот ден. А-маицата Гилдан е исто така идеална за носење како кошула за тренингот или кога висат околу куќата. Направено со премиум памук, може да се пофали со вратот на екипажот со ребра што нема да ја измами или иритира вашата кожа. Ткаенината на кошулата за тренингот ја одржува својата форма дури и по повторено абење, што го прави главен додаток на вашата гардероба. Достапно во удобен 5-пакет, оваа маичка е без обележје и доаѓа со чисто фино полите што останува мазно под облеката. Белата боја ќе одговара на вашите слоеви со леснотија, овозможувајќи сопствен стил. Оваа бела, 100% премиум памук во стилот на резервоарот, Gildan Gildan, без бела а-кошарка ќе направи корисен и удобен додаток на вашата колекција. А-маица на Гилдан Машка, 5-пакет : 100% памук. Ребреста екипа на вратот. Резервоар. Gildan A-Shirt е без ознака. 5-пакет. Машинско миење ладно. Достапни во S, M и XL. Достапно во бело.

Основни карактеристики

Најдобри понуди