.

.

Power Stop Z23- Z Evolution Sport Carbon Fiber-Ceramic Brown Pad-Front

Power Stop Z23- Z Evolution Sport Carbon Fiber-Ceramic Brown Pad-Front

DEN 6182.40

Залиха
Во магацинот.

Проверете ја компатибилноста со вашето возило Кликнете овде, Дајте го вашиот "Дневен возач " Запрената моќност што ја заслужува! Овие лесни за инсталирање на влошки за сопирачките се дизајнирани да ја надградат моќта на сопирање на скоро сè што возите. Влошките на сопирачките се направени од керамичка формула со јаглеродни влакна, кои нудат одлични перформанси на сопирањето. Тие исто така се ниска прашина и имаат обложена плоча со прав што го продолжува животот со тоа што се спротивставува на 'рѓа и корозија. Добијте ги влошките за сопирање на сопирачките Z23 ​​на вашата моќност Z23 и уживајте во подобро сопирање без бучава без таа непријатна прашина од сопирачката! Z23 Керамичка формула со јаглеродни влакна нуди одлични перформанси на сопирање . Изведба на сопирање без прашина . Изведба без сопирање без згаснување . Премиум гумени шимки обезбедуваат практично сопирање без бучава . Вклучува подмачкување со керамички сопирачки, пински бутчиња и врвен комплет за хардвер од не'рѓосувачки челик од не'рѓосувачки челик . Препорачани за дневни возачи кои сакаат да ја зголемат моќта за сопирање.

Основни карактеристики

Најдобри понуди