.

.

DesignArt 31,5 31,5 Yellowолта модерна, современо wallидно огледало

DesignArt 31,5 31,5 Yellowолта модерна, современо wallидно огледало

DEN 3.00

Залиха
Во магацинот.

Во индустријата која видела многу малку иновации на годините, дизајнерската уметност гордо ви ја носи нашата ексклузивна колекција на огледала со печатени дизајни. Огледала, главна ставка за декор во секој дом сега станаа повеќе од огледало- тие станаа уметничко дело. Нашиот уникатен дизајн и ексклузивна техника овозможува мастилото да се собере неколку милиметри над огледалото, но сепак остануваат доказ за гребење и отпорни на избледени. Самото огледало е со највисок квалитет со мерење на дебелина од 1/4 инчи и обезбедува кристално чиста рефлексија без нарушување. Како и со придобивките од традиционалното огледало, природно обезбедува појава на зголемен простор во околината и зголемена осветленост и осветлување. Премија за поддршка спречува корозија во околини за бања и сите огледала доаѓаат со веќе инсталираните закачалки за wallидови што овозможуваат да се обеси вертикално или хоризонтално. Сидра и завртки за сувоид се исто така вклучени за ваша погодност . Секое огледало е внимателно проверено пред испорака и спакувано безбедно Со неколку слоеви на заштитно пакување, обезбедување на безбедна испорака . Огледалата на дизајнот "се достапни во следниве големини : круг 39,4" околу 31,5 круг "24 -та година" овална 24 "x 32" квадратни 32 "x 32" правоаголни 30 "x 40" Правоаголен 30 "x 48" Правоаголен 24 "x32". Стока.

Основни карактеристики

Најдобри понуди