.

.

Подароци за 14 -ти роденден на Анавија за девојчиња, ѓердан од сребрени мониста за 14 -ти роденденски подарок, подарок за годишна ќерка внука

Подароци за 14 -ти роденден на Анавија за девојчиња, ѓердан од сребрени мониста за 14 -ти роденденски подарок,

DEN 3.33

Залиха
Во магацинот.

✿14 -ти роденден 925 Стерлинг сребрени мониста ѓердан накит подарок Овој деликатен ѓердан за подароци од 14 -ти роденден ги има 14 -те мониста, виси од деликатниот ланец на сребро. Кога го носи овој прекрасен ѓердан од 14 мониста, по еден за секоја скапоцена година, ќе има потсетник дека вашата сентиментална за неа е бесконечна. Било да е тоа сестра, ќерка, внука или внука. Совршен подарок за роденден. ✿materials приврзоци : мониста, ланец : 925 Стерлинг сребро ✿ Упатства за грижа ви препорачувам да не испрскате хемикалии (т.е. парфеми, лосиони или спреј за тело) на ѓердан за да ја зачувате неговата долговечност. Ве молиме, следете ги овие совети за зачувување на долговечноста на ѓерданот. За чистење, најдобро е да користите мека крпа за микрофибер за да го исчистите накитот од smudges. Материјали : приврзоци : мониста, ланец : 925 Стерлинг сребро. Големина на приврзок : 0,16 "x 1,65". Должина на ланецот - 16 " + 2" инчи (2 инчи е ланец за продолжување). Ѓердан ќе биде спакуван со торба за додатоци за подароци (вклучува темно зелена чанта, хартија за ткиво, сребрена крпа за полирање) подготвени за надавање.

Основни карактеристики

Најдобри понуди