.

.

Добро ткаен Медисон Шаг Пипер модерен Shag Indigo 3'11 5'3 тепих со дебела површина

Добро ткаен Медисон Шаг Пипер модерен Shag Indigo 3'11 5'3 тепих со дебела површина

DEN 2237.12

Залиха
Во магацинот.

Како облак, можете да ги потопите прстите во прстите, килимите од бука од колекцијата Медисон ќе ве одведат на небото. Мекиот, бујна купот го прави нивниот стапалник божествен. Тие се здруженија што може да си го дозволи секој дом и изгледаат добро насекаде. За да го заокружите совршенството, овие бушави се отпорни на дамки, не-пролевање и лесни за чистење за да можете да го задржите вашиот рај толку убав како денот кога сте украле. 1 "дебело, пролеано предиво од шушкање . изработено од синтетички влакна отпорни на дамки (100% полипропилен) . трајни и лесни за чистење . Погоден за области со висок сообраќај . Безбедно за дрвени подови . Употреба на килим Подлогата се препорачува да го продолжите животот на вашиот килим и да спречите менување и лизгање.

Основни карактеристики

Најдобри понуди