.

.

Швајцарска технологија за женски јакна со средна должина со аспиратор

Швајцарска технологија за женски јакна со средна должина со аспиратор

DEN 524.80

Залиха
Во магацинот.

Овој удобен пуфер отпорен на вода во должина на средината на бутот е направен со поли полнење. Стилски топло во палтото на швајцарската технологија. Класичен ватиран дизајн го одржува вашиот изглед безвременски и подготвен за сезоната. Дизајнирано со тенок, женски вклоп кој е сигурен дека ќе ласка. Се одликува со опуштено вклопување, меки наредени внатрешни и рачни џебови, манжетни за бура од палецот. Нашиот најтопла пуфер со изолација со високи перформанси ви помага да ве одржувате екстра-екстра пријатна низ најстудените авантури приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Моделот носи големина S. средна тежина. Хитови на средината на бутот. Застанете јака, прицврстена аспиратор. Двонасочно затворање на предниот патент. Две предни џебови. Мека постава на јака и џебови. Оставена од вода, 4-насочна ткаенина за истегнување. Школка и постава : 100% полиестер, пополнете : 100% рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени. Pomenенски пафтер палто со аспиратор од швајцарската технологија.

Основни карактеристики

Најдобри понуди