.

.

Bambini Mi N натпревар со кратки ракави за тела и шорцеви

Bambini Mi N натпревар со кратки ракави за тела и шорцеви

DEN 283.20

Залиха
Во магацинот.

Краток ракав на Бамбини Едно парче и панталони направени од 100% памучна ткаенина, овие меки и пријатни бели кратки ракави Onezies се апсолутна неопходност за чување на драгоцено малечко малечко малечко и удобно. Помогнете да ја повлечете облеката над главата на бебето многу полесно Сиви шорцеви (100% памук) новороденчиња и панталони.

Основни карактеристики

Најдобри понуди