.

.

Чуда на нација девојки Униформски екстремитет за блокирање на панталони со џеги, големини со 4-16

Чуда на нација девојки Униформски екстремитет за блокирање на панталони со џеги, големини со 4-16

DEN 2.33

Залиха
Во магацинот.

Досадните и непријатни училишни униформи се проблем на минатото, благодарение на сите нови девојчиња за девојчиња за девојчиња, униформа, униформа за блокирање Jeggings. Без разлика дали е облечена со униформа, или облечена за секојдневно носење, таа ќе биде удобна цел ден благодарение на ткаенината за блокирање на истегнување. Со целосна еластична лента за половината за лесно влечење на удобност, таа ќе биде подготвена за училиште во ниеден момент. Модерно и разумен за училиште и игра, со два функционални џебови за грб за дополнителна алатка, одгледуваните девојки ќе сакаат да носат чудо нација со џеги со која било јавна или приватна училишна униформа. Wonder Nation School Uniform Uniform Struge Interlock Jegging : 58% памук, 39% полиестер, 3% спандекс. Училишни униформни панталони. Истегнување измислица за блокирање. Повлечен стил со покриена еластична лента за половината. Faux копчето пред и летаат faux. Две faux предни џебови. Две џебови. Јамки на појас. Достапно во разновидни бои одобрени од униформа. Машинско миење ладно со слични бои, користете само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали сувото на ниско ниво, да се отстрани навремено, да се железо на најниско поставување доколку е потребно.

Основни карактеристики

Најдобри понуди