.

.

Девојче што лежи статуа на книгата за читање

Девојче што лежи статуа на книгата за читање

DEN 1.00

Залиха
Во магацинот.

Фаќајте чувство на iosубопитност и жед за знаење со овие статуи на деца што ги читаат среќно. Зачудени темелно во нивните приказни, овие деца се природно вклопување во градина со цвеќиња или лажат во тревата на тревникот. Изработено е од полирезин и има бронзена завршница со лесна облога на патина за исушен, антички изглед. Девојка што ја поставува статуата на книгата за читање : Направено од полирезин и камен во прав. Карактеристики чудни деца за играње. Антички финиш.

Основни карактеристики

Најдобри понуди