.

.

Дизел гориво за живот Келн за мажи, 1. Фл.

Дизел гориво за живот Келн за мажи, 1. Фл.

DEN 479.20

Залиха
Во магацинот.

Излезете се чувствувајќи се свежо и самоуверено со дизел гориво за живот Келн. Се одликува со мешавина од цитрон, анасон, вар, грејпфрут, малина, лаванда, цимет, зачин, тонка грав и суво дрво за да создадат богат мирис кој трае цел ден. Доволно е компактен за да се вклопи во џебот од јакна, но доволно голем за да трае за неколку намени. Размислен избор за роденден или одмор, оваа машка колонска вода е прилагодена за целодневно носење. Носете го во канцеларија, на датум или вечер надвор со пријателите. Дизел гориво за живот природен спреј за мажи : митски еликсир што предизвикува слики од нешто што е извор на енергија и горива страст за живот. Сензуална и неодолива машка колонска вода. Врвни белешки : Цитрон, анасон, вар и грејпфрут. Средни белешки : малина, лаванда, цимет и зачин. Крајни белешки : Тонка грав и суво дрво. 1,7 fl oz of eau de tilette Природен спреј за мажи. Дизел гориво за живот 50 мл шише. Компактен сад е само вистинската големина за да се вклопи во вашиот џеб и да земе насекаде.

Основни карактеристики

Најдобри понуди