.

.

Sofia фармерки алатка за џогер -странична лента за жени

Sofia фармерки алатка за џогер -странична лента за жени

DEN 575.84

Залиха
Во магацинот.

Изгледајте без напор стилски и бидете удобно опуштени со овие плетени џогери од Паула од фармерките на Софија од Софија Вергара, исклучиво на. Направени од супер-меки и затегнати тексас, тие не бараат влечење и ќе ве спречуваат слободно да се движите од утринското кафе до танцување ноќе. Де Софија фармерки де Софија Вергара, ексклузив. Confeccionados con un denim supersuave y elástico que se amolda a ti y te performirá moverte liberemente desde que sales a buscar el café por la mazana hasta que vas a bainar por la noche. Paula Saft Stride Side Stripe Plit Denim Jogger Women's : Мерења на модели : висина 5'9,5 ", биста 34" б, половината 25 ", колкови 35" / medidas de la modelo : altura 5'9.5 ", Busto 34" B, Cintura 25 ", Кадерас 35". Моделот носи големина S / la Modelo USA Talla S. 65% памук, 34% полиестер, 1% еластан / 65% алгодон, 34% полиестер, 18% вискоза, 1% еластано. Pantsенски атлетични панталони / Панталони Пара Тимпо Либре и Депорт Пара Мујер. Измислување на тексас на мека истегнување / confección en denim alástico suave. Должина на глуждот, 28 "inseam / largo a los tobillos, Entrepierna de 28". Среден пораст, 9,5 "предниот / Тиро Медио, 9,5" де Френте. 10 „Отворање на нозете со еластична манжетна / пирна Абиерта де 10“ con puño elástico. Контурирана еластична лента за половината со декоративно влечење и faux-fly / cintura elástica contorneada con cordón decorativo y cremallera falsa. Предни џебови / болилос delanteros al bies. Две џебови / дос болилос трасерос. Странична лента / тира латерална. Достапно во разновидни стилови / дискониран en distintos estilos. Измијте и исушете се внатре, машинско миење ладно со слични бои, само белило на не-хлор кога е потребно, суво суво, топло железо кога е потребно / lavar y secar al reves a máquina con agua fría y con colores Слично на Слично Море Некесарио, Сеара Ен Секадора Ен Бајо, Планча Тибија Куандо Море Некесарио.

Основни карактеристики

Најдобри понуди