.

.

Огледало компатибилен со 2003- Nissan 350Z десен патник од страната на загревањето на Kool-Vue

Огледало компатибилен со 2003- Nissan 350Z десен патник од страната на загревањето на Kool-Vue

DEN 3.00

Залиха
Во магацинот.

Специфично за производи за производи : без автоматско-склопување на местото на откривање : без слепи точки Feature Color/Finish : Paintable Folding Тип : Рачно преклопување на стакло : Енергетска стаклена стакло : Загревање на меморија : Без меморија Производство вклопување : Директна светлина на Fit Puddle Вклучен : Без светлина од локва, продадена : Продадена индивидуално потврдена употреба : Поднесена употреба : OE заменакол Vue огледала се вашите најприфатливи огледала за замена на OE и тие се произведени од највисок квалитет, материјали отпорни на корозија за да ги издржат сите видови на временски услови. Kool Vue е специјализирана за производство на огледала за сите правила и модели; Нашите огледала минуваат низ ригорозно време, замав и тестирање на вибрации за да бидете сигурни дека добивате ретровизори со највисок квалитет. Поддржано од 1 -годишна гаранција на Kool Vue - не можете да тргнете наопаку со огледалата на Kool Vue! Линиите на бранови на очилата за огледало не треба да се користат за да се идентификуваат загреаните огледала, бидејќи сè повеќе понови апликации повеќе не ставаат бранови линии на загреани огледала. Компатибилен со следниве возила : Локација : Патнички странична година (и) Направете модел Trim 2007-2008 Nissan 350 Z Nismo 2005-2009 Nissan 350 Z ентузијаст, Grand Touring, Touring 2005-2008 Nissan 350 Z Base 2005-2006 Nissan 350 Z Track 2005 Nissan 350 Z 35th Едиција за годишнини, перформанси 2003-2004 Nissan 350 Z OE Број : K6301 CF000. Број на делови : Ni1321209. Број на размена на дел : K6301 CF000. NI1321209. Изберете Изберете : 2003-2004.2009 Nissan 350 Z2005-2008 Nissan 350z Coupeand More-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Основни карактеристики

Најдобри понуди