.

.

Фиока за полумесечина на штрккрафт модерна вертикална облека сива завршница

Фиока за полумесечина на штрккрафт модерна вертикална облека сива завршница

DEN 2.67

Залиха
Во магацинот.

Облеката со 3-фигура на Штрккрафт полумесечина е универзално решение за складирање на расадник и спална соба. Изработено од инженерско дрво, има стилски метални копчиња за додаден модерен пламен. Полумесечината вклучува 3 пространи фиоки. Оваа вертикална фустан е опремена со траен челичен хардвер, фиоки за евро-Глид со безбедносни постојки и е прицврстена со германски брави на камери. Полумесечината е експерт тестирана од независни лаборатории за да се исполнат највисоките стандарди за безбедноста на вашето дете. Исто така, таа е во согласност со сите применливи федерални стандарди за анти-припивање. Завршете ја колекцијата со совпаѓање со 3-фигура комбо, 4-фиоки градите и 6-фигура. Ексклузивно од Штрккрафт, горд добитник на наградата за избор на жени во 2022 година за 9 од 10 клиенти препорачано бебе поддржано од гаранција на 1-годишен ограничен производител. Наградуван бренд : Storkcraft е горд примател на наградата за избор на жени во 2022 година за 9 од 10 препорачани мебел за бебиња и деца. PTPA PELOVE на одобрување : Stork Craft е горд примател на печатот на одобрен родител (PTPA) Одобрено (PTPA), водач на награди за потрошувачки производи за семејства. Димензии на фустани : ширина (31,5 ин) x длабочина (16,73 in) x висина (33,31 in) x тежина (71,3 фунти) Димензии на фиоки : длабочина (14 in) x ширина (23,7 in) x висина (4 in).

Основни карактеристики

Најдобри понуди