.

.

Калавеј Диптих

Калавеј Диптих

DEN 1.33

Залиха
Во магацинот.

(2) Панели од 30x45 TOP квалитет giclee печати на архива со висока резолуција Paper Pressional врамени и монтирани Callaway Diptych : (2) панели од 30x45. Впечаток за врвен квалитет giclee на архива хартија со висока резолуција. Професионално врамени и монтирани. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Основни карактеристики

Најдобри понуди