.

.

Оксфорд бебе Емерсон 2- Станица за промена на полицата со промена на подлогата, гулаб сива боја

Оксфорд бебе Емерсон 2- Станица за промена на полицата со промена на подлогата, гулаб сива боја

DEN 1.67

Залиха
Во магацинот.

Колекцијата „Емерсон“ зборува традиција и стил додека одржува највисок квалитет и безбедносен стандард во индустријата. Мебелот е изграден од најдобрите цврсти шуми и фурнири кои помагаат да се фати неговиот прекрасен дизајн. Станицата за промена на Емерсон е подготвена да помогне да се направат промените во пелена што е можно непречено. Променливиот врв нуди ниска ограда околу работ, како и и голем грб за да помогне да го задржите вашето дете и вклучената подлога за промена безбедно на место. Пар отворени полици обезбедува многу простор за складирање на пелени, лосиони и други потреби. Со менувањето на табелата Емерсон од ваша страна, времето за промена е сигурно дека е ветер. Колекцијата Емерсон од Оксфорд Бебе карактеристики : 4-во-1 кабриолет креветче, парчиња за собирање на станици се продаваат одделно. Собрани димензии : 34,00 in. L x 18,75 in. W x 38,25 in. H, 22 lbs.

Основни карактеристики

Најдобри понуди