.

.

Голема игра со пиво понг на отворено сет со кофи, топки, торба за тота од еј

Голема игра со пиво понг на отворено сет со кофи, топки, торба за тота од еј

DEN 479.20

Залиха
Во магацинот.

Големата игра за пиво понг на отворено поставена за деца и возрасни со 12 кофи, 2 топки, торба за тота од еј! Играј! Лесно е за поставување, играње и складирање, да се исмеете само испуштено. Ова е крајната игра на плажа, базен, задниот двор или играчка игра која е совршена за деца и возрасни од сите возрасти и може да се игра со пресврт за возрасни со употреба на либации за возрасни. ВАНО : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Еј! Играј! е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. • Лесен и лесен-Големиот сет за игри на отворено за пиво понг е лесен за носење, лесен за поставување и лесен за игра. Може да биде поставено и складирано од деца од сите возрасти, што го прави омилена игра за само неколку пријатели или групни игри во дворот, плажа или базен. • Трајни кофи - Кофи се солидни и издржливи со армирани бандажи и можат да издржат агресивна игра, што го прави одличен додаток на вашите игри на отворено со часови на забава со семејството и пријателите. Можете дури и да ја играте оваа игра во затворено со ставање торба со пченка со пченка во секоја корпа за да ја спуштите, наместо вода или песок. • Комплетен сет на игри на отворено - Овој сет на игри доаѓа со сè што ви треба за совршена игра на отворено : 12 кофи - 6 црвени, и 6 сиви, 2 топки и торба за тота за лесно складирање и транспорт, што го прави ова совршена игра за задната игра. • Детали за производот - 12 кофи - 6 црвени и 6 сиви, мерка 9 ”високи за 8,5” широки, и е за момчиња и девојчиња и возрасни од сите возрасти. • Загарантирано задоволство - еј! Играј! е посветена на обезбедување на потрошувачите апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи. Белешка : Ова е ексклузивен производ на еј! Играј! И само игри на отворено на еј! Играј! се гарантира дека се оригинални.

Основни карактеристики

Најдобри понуди