.

.

Момчињата на Саутполе Конор ја сакаат патиките, големини 1-7

Момчињата на Саутполе Конор ја сакаат патиките, големини 1-7

DEN 1.67

Залиха
Во магацинот.

Саутполе беше лансиран во 1991 година во Newујорк, Модниот главен град на светот и започна како врвен урбан бренд. Со својата легендарна подуена јакна „меур“ и опуштени панталони за тексас 4180 and, Саутполе влијаеше на почетокот на урбаната мода во американската улична култура. Овие атлетски чевли во Southpole се лесни, добро се вклопуваат и удобно да шетаат наоколу, како и нудат удобно вклопување. Материјалот на единствениот има голема издржливост за продолжување на времето за носење на чевлите. Еластичните стапала имаат голема флексибилност што им овозможува на чевлите да се наведнуваат силно додека прават спорт. Уникатниот дизајн на модерни чевли за патики е погоден за многу прилики кои се движат од слободно време, одење и ракување до спортови во затворен и отворен простор. Момци на Саутполе Конор Сина плетеа чипка на патики. Лесно е да се облече и да се соблечат лентите. Обезбедува удобно, помалку ограничувачко вклопување со чевли кои имаат вистинска количина на истегнување . отпорност на лизгање и отпорност на абење на ѓонот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди